The Sims 5 – co nas zaskoczy w kolejnej odsłonie kultowej gry?

The Sims 5 – co nas zaskoczy w kolejnej odsłonie kultowej gry?
Autor:
Data publikacji:
Kategoria:
Potrzebujesz ok. 2 min. aby przeczytać ten wpis

Znaczna część z nas w dzieciństwie, a może i nawet jako dorośli spędzała czas budując wirtualne domy i zakładając rodziny. Gra The Sims zdobyła ogromną popularność, o czym świadczy fakt, że niedługo ukarze się jej 5 już edycja. Sprawdź czego możemy się spodziewać w nowej odsłonie i dlaczego tyle osób nie może doczekać się dnia premiery!

The Sims jest grą, która zachwyca nas swoją innowacyjnością i nowoczesnym podejściem do designu. Nic dziwnego, że odniosła tak ogromny sukces i ciągle zdobywa nowych fanów, którzy chcą być kreatorami tej wirtualnej rzeczywistości. W 5 edycji ponownie będziemy mogli być częścią miasta w którym zbudujemy własny dom oraz stworzymy własne postacie. Fenomenem gry jest fakt, że jest ona bardzo wielowymiarowa i wymaga od nas kreatywności, empatii oraz umiejętności pokierowania życie naszych simów. Specjaliści z zakresu gier przewidują, że tym razem twórcy chcą stworzyć platformę online, na której będzie możliwość wspólnej gry z innymi graczami na jednej mapie. To całkowita nowość w historii The Sims.

Kultowa gra The Sims doczekała się już 5 edycji!

The Sims zmienia się wraz z rozwijającym się światem nowych technologii. Dlatego też twórcy starają się dostosować komfort gry do panujących aktualnie realiów. W 5 część będziemy mogli grać zarówno na komputerze, jak i na tablecie, a nawet smartfonie. Powstanie również wersja do budowania wirtualnej rzeczywistości na konsoli. Uprzedzamy, że ta gra jest ekstremalnie wciągająca, a nowe opcje sprawiają, że tworzenie relacji w świecie simów będzie jeszcze bardziej ekscytujące. Każda wersja jest unowocześniona i w ogromnym stopniu oddaje naszą rzeczywistość.

Przeczytaj też: Smartwatch – dlaczego w ogóle warto go mieć?

Zdjęcie główne: pvl/ stock.adobe.com

Udostępnij:

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

*